Společnost

Profil společnosti

Jsme renomovaným dodavatelem divadelní a jevištní technologie pro společenská, kulturní a multifunkční zařízení. Specializujeme se na zpracování černé oceli a díky zkušenému týmu zámečníků a výrobní ploše o rozloze 1500 m2 můžeme nabídnout výrobu rozměrných svařovaných dílců v krátké dodací lhůtě. Najdete nás v Újezdě u Brna

  • Plánujeme
  • Projektujeme
  • Vyrábíme
  • Montujeme
  • Servisujeme

Poptávka

Historie

Pepa Máca zakládá v Újezdě u Brna DÍLNY MODERNÍCH JEVIŠŤ PEPA MÁCA A SPOL. Ve vlastních ateliérech a stolárnách vyrábí dekorace, zařizuje jeviště včetně reflektorů, opon, horizontu a všech dalších potřeb pro provoz divadla.

1922

Po znárodnění je firma přejmenována na DEREDA Praha. V šedesátých letech přebírá tento závod Okresní průmyslový podnik Slavkov, později z něj Ministerstvo kultury zřizuje národní podnik DIVADELNÍ SLUŽBA v Újezdě s podnikovým ředitelstvím v Praze. V osmdesátých letech dochází ke změně názvu na DIVADELNÍ TECHNIKA o.p. Praha. Po celou dobu tuto dobu zůstal charakter výroby zachován a bez větších změn.

1948 - 1990

Rozdělením na samostatné podniky v Újezdě a v Praze vzniká v Újezdě společnost TECHNOART. Porevoluční útlum budování a rekonstrukce divadel a dalších kulturních zařízení způsobilo změnu v sortimentu výroby.

1991

Společnost TECHNOART se dostává do konkurzu. Následně je odkoupena většinovým věřitelem společností ELSEREMO a vzniká divadelní divize společnosti ELSEREMO.

1999

Rozdělením a odštěpením od společnosti ELSEREMO, a.s. vzniká společnost ELSEREMO Stage Technology.

2010

Společnost ELSEREMO Stage Technology je přejmenována na EST Stage Technology.

2013

Rozdělením a odštěpením od společnosti EST Stage Technology, a.s. vzniká společnost KL Techstage a.s.

2022
Výroba

Strojírenská
výroba

  • S výrobní plochou 1500 m2 se specializujeme na zpracování černé oceli. S dvaceti zámečníky zvládneme v krátkých časech vyrobit i velké svařované dílce.
  • Disponujeme vlastním projekčním oddělením, dle zadání zákazníka zhotovíme také výrobní dokumentaci ve 3D softwaru. Nabízíme kvalifikovanou výstupní kontrolu.